חוות דעת

מיכל

רונית שלום, רציתי מאד להודות לך על הטיפול. הרבה זמן חיפשתי איש מקצוע כמוך המצוי לעומק בתרופות קונבנציונליות ותוספי מזון. ההתייעצות אתך עשתה לי סדר ושקט נפשי שלא לדבר בריאות יותר טובה. התרשמתי מאד מהמקצועיות המדוייקות והיושרה שלך . את בהחלט דוגמא לאנשים מתחום הרפואה. מאחלת גם לך בריאות טובה וכל טוב.

א.ה

אני מנצלת את ההזדמנות הזו לומר, שאני מאוד מעריכה את הידע המקצועי, החשיבה האנליטית ושיקול הדעת שלך, ושהקשר איתך, והנכונות שלך לעזור מעניקים לי תחושת ביטחון.

ח.ב

רונית, נדירים הפעמים במהלך החיים שבהן פוגשים "אנשים טובים לאורך הדרך". התמזל מזלי ופגשתי אותך, ונוכחתי לדעת שיש עוד אנשים טובים. לא יספיקו המילים לתאר את העזרה שהענקת לי. הליווי, התמיכה והסיוע הנכון והנבון בהבנת צרכי הגוף והנפש הצילו אותי, והחזירו לי את עונג השינה בפירמידת הצרכים של מסלאו, הצורך לישון מופיע בבסיס הפירמידה. הצלחת לייצב לי את הבסיס בחזרה. כל התודות שבעולם

A.G

As a post catheterization patient with two stents in my heart, I was recommended to Ronit by a Pharmacist colleague of hers. I was at the stage that I was taking a double blood thinner and numerous other medications and supplements and was very muddled. Since my profession had led me to BD in Pharma developement , I am very wary of the clandestine doctor- pharma connection! After a very thorough investigation of my medical history at the first meeting, Ronit got everything in order and asked for tests that my family physician had overlooked. She got rid of several redundancies and together with my amazing cardiologist I am now on a new drug together with micro Aspirin and this virtually all I take. Ronit is also very in tune with the natural remedies and will recommend them where it is beneficial e.g. stress reduction, which worked just as well for me as the stronger medications available.and without the accompanying side-effects. I can't recommend her enough and would add that within days she is back to me if I haven't updated her. .....which makes me feel very guilty.

ל"ר, ירושלים

זכות גדולה היא להיות מטופלת של מגיסטר רונית מינקוב, ולא רק בגלל שהיא הסמכות מספר אחת בארץ לתוספי תזונה, בגלל מקצועיותה ובגלל בקיאותה הפנומנלית ברוקחות קלינית, אלא גם בגלל האמפתיה, המסירות, הדאגה הכנה, והטיפול האישי. הבעיה היא שרונית מינקוב יש רק אחת, ולכן הפנטזיה שלי שהיא תבדוק בביקור אישי את רשימת התרופות והתוספים של כל מטופל/ת בישראל לא תוכל להתממש.

ראוי להחמיא וליידע אותך כי רק לפני שבוע עשיתי בדיקת ויטאמין d והטיפול שקבלתי ממך וכפי שאמרת בפגישתינו, הניב תוצאות מעל המשוער, מ- 19 בסקלה, הגעתי לכ -80 ומכאן , רופא המשפחה אמר כי אין צורך שאמשיך הטיפול. על כך אני מודה לך.

Katherene Przesmycka

Ronit - one of the most dedicated professional of her field. She will go above and beyond to help you maintain optimal health. Extremely knowledgeable, reliable and passionate. Your health and wellbeing advocate and representative. And in my case, my human rights defender. I will highly recommend Ronit and her services. Sealed in trust, faith and truth.

י.ל

קיבלתי בתודה את סיכום הביקור שהיה מקיף ומפורט מאי פעם. הזמן הרב שהקדשת להכנתו ותשומת הלב והמחוייבות למטופליך הם תופעה שאינך פוגש היום במחוזותינו. כל כך הרבה עבודה ללא תשלום נוסף. (חבל!)

א.ק

הי רונית קודם כל אני רוצה להודות לך לפני כל הרופאים שתבורכי על הידע והנסיון הרב בתחום העיסוק הפרמקוליגי שלך ישר כח. אז אני מאוד רוצה לשתף אותך על הטיפולים שעברתי דרך קופת חולים הכללית בנושא { בעיית פיסורה } לאחר סבל של חודשים רבים וכאבים רבים ויאוש גדול , אני מתכוון לכל הטיפולים והמישחות שנתנו לי הפרוקטולוגים לא עזרו לי רק אילחשו לי את המקום לזמן מה אך לא ראיתי לא אפילו צעד קטן בשיפור הפיסור .

א.ס איזור הצפון

כדאי לפרסם זאת לכל הסובלים. רונית תבורכי שהצלת אותי מכאבים עזים וכן חזרתי לשיגרתי המלא .וסוד קטן המישחה צמודה לי בתיק וכל יום אני אומר לה תודה (רונית). אז שוב תודה תודה רונית המלאך שלי

א.כ

מזל גדול שהתקשרתי אליך ואת זו שעזרת לי מאוד מאוד עם כל תוכנית המוצרים שהמצלת לי כאשר את המוצר הקדוש והניפלא שהביא לי איכות חיים ומזור לכאבים החזקים שלי. ותודה לאל שזה גם עובד לא רק בהרגעת המקום אלה גם בהבראת המקום יוצא מן הכלל כמובן עם שטיפות מים וסבון יבוש המקום ומרחת המישחה הניפלאה הזו. כמו שאומרים חבל על הזמן .מומלץ ביותר לבעיות פיסורה שלפי דעתי הם רבות מאוד.מצדי כל רק מי שאני יודע וסובל מהבעיה של פיסורה מספר אחד זו המישחה.

ש.א

רונית שלום אני רוצה לברך אותך על תוכניתך המאלפת ברדיו. על הידע הרב שבך ועל ואופן הביטוי . יישר כוחך . חבל שהזמו נגמר מהר ולא שומעים אותך בתדירות גבוהה יותר .

ש.א

במשך תקופה ארוכה האזנתי לתוכניות הרדיו ברשת א שהשתתפה בה הרוקחת רונית מינקוב לאור המקצועיות שבה החלטתי לפנות אליה באופן אישי ולקבל יעוץ במפגש הראשון איתה ו נתגלתה לי אישה מדהימה אנושית כל כך . לבבית וחמה העיקר ' אישה מקצועית עם כישורים לא רגילים מומחית .. .גילתה ידע לא רגיל. בהתיעצות איתה רונית יורדת לפרטי פרטים, בוחנת .בודקת ושואלת ממקום של אחריות ומקצועיות אני רוצה לציין שמפגשי הייעוץ איתה סייעו לי מאוד. במקרים רבים שהייתי עלולה ליטול כדורים או תוספי תזונה שלא התאימו לי בזכות המלצה והייעוץ של רונית נמנע ממני נזק בלתי הפיך .

שייקה

רונית יקרה , חסרה לי ולעשרות המאזינים והמטופלים התוכנית המקצועית שלך ברשת א' בקול ישראל. היעוץ והטיפול שלך בעבר עזר לי מאד. אשמח שוב לפגישת יעוץ וטיפול. להיתראות

קולגות וחברים מהמקצועות הפרא- רפואיים והרפואיים... ממליצה לכם בחום!!!! על קורס מעולה בפענוח בדיקות מעבדה- אחד הטובים שהייתי בו של ש.פ.ר- שירותי פרמקולוגיה ורפואה. קורס מקצועי ברמה אחרת, מקיף, מלא ידע מעודכן ועומק המועבר ע"י רופאים- מרצים מעולים!!! באותה הזדמנות תודה ענקית- למג"ר רונית מינקוב על בניית קורס מעולה בכל הרמות, בחירת מרצים מצוינים וגם לאירנה ומעבדה מרכזית של לאומית שירותי בריאות שאפשרו לי להתארח אצלם ולהצטרף אליהם לכל התקופה. ממליצה בחום

רונית מינקוב היתה המרצה שלי בקורס ייעוץ בתוספי תזונה של אוניברסיטת בן גוריון. מרצה מדהימה ואישה מקסימה

א.ה

רונית היקרה, בזכותך יש לי תשוקה לחקור ולדעת בנושא הפרמקולוגיה

מוזמנים ליצור קשר